PRODUCENCIE, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH !


Wzorem lat ubiegłych Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w ramach Akademii Producenta organizuje bezpłatne szkolenia pn. „Cykl szkoleń wiosennych” i zaprasza producentów, wytwórców, rękodzielników i usługodawców związanych z branżą do wzięcia w nich udziału.

Przypomnijmy, że w samym 2021 roku w szkoleniach udział wzięło ponad 90 zainteresowanych. Uczestnicy mieli szansę dowiedzieć się o jakie dofinansowania i dopłaty mogą się starać producenci rozpoczynający i prowadzący działalność. Jakie możliwości daje Rolniczy Handel Detaliczny (RHD), kto i w jaki sposób może prowadzić działalność nierejestrowaną, a także dowiedzieć się o zasadach prowadzenia gospodarstw w systemie rolnictwa ekologicznego i produkcji żywności ekologicznej.

W tym roku tematyka szkoleń będzie dotyczyła najważniejszych założeń związanych z wprowadzeniem Polskiego Ładu dla producentów, zagadnień dotyczących innych kwestii podatkowych, a także możliwości reklamy produktów, marketingu online oraz fotografii produktowej.

Szkolenia odbędą się w kwietniu, w formie ONLINE.

Zainteresowanych prosimy o śledzenie naszej strony www.lcpr.pl oraz FB Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego.

Więcej informacji nt. szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy będą dostępne w zakładce „Akademia Producenta na stronie www.lcpr.pl .  

Już niedługo rusza nabór na pierwsze szkolenie z cyklu! Obowiązuje kolejność zgłoszeń, lista miejsc ograniczona.