Certyfikat Producent Lubuski otrzymał/-a:

 

Winnica Bachusowe Pole

My DIY, czyli Moje Zrób To Sam

Anters Piekarnia – Cukiernia

Sery Kosińscy 

PPHU Mika

Pasieka Rygalscy

Winnica pod Lipą

Zdrowy Bochen

Zakład Przetwórstwa Spożywczego i Handlu

Browar Witnica S.A.

Browar Łąkomin

Pszczelarnia Słodnik

Winnica na Leśnej Polanie

Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolnicze

Łapa Owczara

Gospodarstwo pszczelarskie

P.H.U. Pinus Company s.c.

Malinówka

Winnica Kinga

Dom pod Sosnami

Browar EDI

Spod Hebelka

Przetwórstwo Mięsne Motyka

Masarnia Zdzisław Kucharski

Pasieka Kuba

Pasieka Patryk

Gospodarstwo Rolne Piotr Marciniak

Winnica Julia

Gospodarstwo Pasieczne Barbara i Janusz Metera

Pasieka Perłowy Potok

Dereniówka- Grażyna Dereń

Chatka Małgorzatki

Agronomik

Browar Odrzański

Gospodarstwo Pasieczne Laudaccy

Pasieka Sławomir Owczarzak

Gościniec u Deców

Pasieka Górnicki

Pasieka Brodzka

WeLoveHomes.pl

MAM Magdalena Michalak

Sad Solniki

Pasieka Leśna Zagroda

Coffee Hunter

Moje Pierniki

Żabi Dwór

Pasieka Wiktoria

Winnica Stara Winna Góra

Winnica Hiki

Winnica Ingrid

Everywhere

Pasieka Trzebiszowo

Regent

Gospodarstwo Rolne Kamczatka

Gospodarstwo Rolno – Pszczelarskie

Pszczelove Pasieka

Pracownia Florystyczna

Floromek Romuald Kowalski

Biały Tulipan

Anna Krawczyk

Kalina Hand Made

Gromacka

Gospodarstwo Rolne

PHU Adam Mocny

Ollen-Pol Sp. z o.o.

Beata Kowal

Gospodarstwo Rolne Władysław Giza

Pałacyk Łąkomin

Rabarbar Lis

Gospodarstwo Pszczelarskie

e-Pies.eu

RoAns

Tradycja

Firma usługowa Paweł Sendecki

Jolanta Marszałek

Winnica Żelazny

Pałac w Solnikach

Winnica pod Winną Górą

Gospodarstwo Pasieczne

Project Annette

Rewer Paweł Sulatycki

Sery Kozie Pazdrowscy

Pasieka w Sadzie

Pasieka Leszko

Pasieka Alek

Kama G Pracownia Artystyczna

Gospodarstwo Pasieczne Urban

Pasieka Marek Dobrowolski

Pasieka wędrowna Debora

Krystyna Kowalczuk

Pasieka Złoty Krupiec

   Magiczne Szydełko   

        Art-Viki          

     Browar Łąkomin      

Winnica Pod Wieżą

Pracownia Artystyczna „JADWIA”

Kubusiowa Pasieka

Rybacka Chata

Salcum Fixum

Gospodarstwo Rolno Szkółkarskie BIO-LAS

Rozetta Filipek

Bajkowy Świat Campbell

Winnica Marcinowice

SieJe Słodycz

Folwark Pszczew

Borówka Amerykańska

Fabryka Waty Cukrowej Bartpol

Pasieka Trzebiszewo

Papierowa Pasja Kasi

Gospodarstwo Pasieczne Miód Malina

PasjAni

Eko Uprawy u Bronisławy

Świeczkowe Love

Koralinkowe

Pasieka Jaroszewicz

Agroturystyka MAYA

Leśniczówka Zbigniew Winnicki

Syropy Ziołowe GT

Pasieka Marysia

Destino Decor

Miodowy Spichlerz

DREVA

UpieczeniZG

Gospodarstwo Rolne

Ala mi uszyje

Pasieka na Łące

Lodzik Sp. z.o.o.

Qzko

Pasieka Rodziny Grzywacz

Czyste Lody Tradycyjne

Rose R&M Candles

Rol-Mar

Gospodarstwo Rolne Elżbieta Klecha

Koziarnia Włostów

Agroturystyka Strużka

Winnica Pod Lubuskim Słońcem

Gospodarstwo Ekologiczne Agatka

Winnica Międzypole

Silna Lawenda

Gospodarstwo Rolne Wiesław Górski

Winnica Łukasz Gospodarstwo Rolne

Winnica Milsko

Rękodzieło z drewna

Winnica Gostchorze

Stowarzyszenie Rękodzieło Zielonogórskie

Quachna Katarzyna Sliżewska

Pasieka Pod Dębami

Pasieka Wachowiak

PPHU Uloterpia Pszczela Kraina

Pasieka Produkcyjna Kaczmarczyk

Kubusiowa Pasieka

Kaktusiarnia Żagań

Winnica Saganum

Gospodarstwo Agroturystyczne „Gościnność”

Pieczyste 2

Pracownia Koralika

Zespół Tulowianki

Drewnokreacje

Kwiat Wiśni Art.

Naturalne Pachnidełko

Gospodarstwo Pasieczne MAJA

Brzozowy Las Świece Sojowe

Maskociaki handmane Amigurumi

KGW Kiełczanie

Pasieka na Łące Paulina Napierała

Pasieka Bronowice

Pasieka Marysia

Gospodarstwo Rolne Waszkowiak

Crystal Way Jewellery

Pasieka Olimare

Hodowca Pszczół Eryk Toporyński

Gospodarstwo Rolno-Pszczelarskie

Jolanta Andrzejewska

Koło Łowieckie „RYŚ”

Zakręcone sznurki

Paleta Kolorów

Pasieka Rodziny Łotoczko

Pasieka Tomka

Pasieka Andrzej Dworak

Pasieka Żółwin

Pasieka Licheń

Gospodarstwo Rolne Anna Surdyga

Hodowla pszczół Zbigniew Piniewski

Pasieka Kwiaty w słoiku

Polski Związek Pszczelarski w Gorzowie Wlkp.

Piekarnia Balcewicz

Gospodarstwo Agroturystyczne Edward Szczepaniak

Smaki Przylasek

Gospodarstwo Grzegorz Młodnicki

Gospodarstwo Rolne Przemysław Torz

Stolarnia Wood Art.

Pasieka Łukasz Waryas

Paklickie Miody

Pasieka Jerzy Siedlarz

Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Piniewski

Gospodarstwo Pasieczne Bernard Szymanik

Ogród i Rękodzieło Marzenki i Sobiesława

Gospodarstwo Pasieczne Marek Celejewski

Gospodarstwo Rolne Anna Zuba

Borówki Trzebiechów

Temar s.c.

Sprzedaż Traw Ozdobnych Sylwia Antkowiak

Gospodarstwo Ekologiczne Sambucus Bio

Serowarnia Rzemieślnicza SER-OKA

Madeleine

Rolniczy Handel Detaliczny Marta Lang

Żabi Dwór

Lenger handmade

                                                                                                                                

 

 

Mirosław Stępień

Ewa Kisiel

Arkadiusz Antczak

Daria Kosińska

Andrzej Udziela

Anna i Mariusz Rygalscy

Zbigniew Tyliszczak

Marcelina Sikorska

Henryk Kuźma

Browar Łąkomin

Krzysztof Śmiglak

Marta Słodnik

Małgorzata i Jarosław Lewandowscy

Agata Magiera – Szlaska

Kamila Przybylak

Marek Kłos

Jarosław Stysiński

Magdalena i Sylwester Świderscy

Kinga Kowalewska-Koziarska

Aneta i Paweł Mazurek

Edward Wilk

Elżbieta Cipora

Zbigniew Motyka

Zdzisław Kucharski

Anna Kamińska

Marcin Kamiński

Piotr Marciniak

Roman Grad

Barbara i Janusz Metera

Tomasz Wodzyński

Grażyna Dereń

Małgorzata Kościak

Renata Wiśniewska

Krzysztof Czechanowski

Beata Laudacka

Sławomir Owczarzak

Magdalena Dec

Górnicki

Leszek Kowal

Małgorzata Pasierbska

Magdalena Michalak

Marek Szron

Wioleta Filipowicz

Magdalena Sowińska

Michał Kiszowara

Krystyna Woźniakowska

Tomasz Perdoch

Danuta Krojcig

Katarzyna Hiki

Jacek Kapała

Paulina Bogucka

Mirosław Jurek

Małgorzata Regent

Marek Buda, Sławomir Buda

Wiesław Dudek

Paweł Piwowar

Grażyna Głowaczewska

Romuald Kowalski

Jerzy Krzywda

Anna Krawczyk

Kalina Kochanowska

Sylwia Gromacka

Wanda i Czesław Towpik

Adam Mocny

Ollen-Pol

Beata Kowal

Władysław Giza

Krzysztof Śmiglak

Jolanta Lis

Stanisław Trojanowicz

Beata Mastalerz

Andrzej Rogowski

Anna Urbańska

Paweł Sendecki

Jolanta Marszałek

Piotr Żelazny

Jolanta i Marek Szron

Tytus Fokszan

Piotr Andrzejczak

Aneta Miszczak

Paweł Sulatycki

Michał Pazdrowski

Paweł, Agnieszka Kamińscy

Andrzej Leszko

Agnieszka i Dawid Grzeskowiak

Kamila Gospodarczyk

Przemysław Urban

Marek Dobrowolski

Jan Wróblewski

Krystyna Kowalczuk

Wojciech Dobicki

Anna Krężel

Urszula Szadyko

Krzysztof Śmiglak

Anna Kurpiel

Jadwiga Wiatrowska

Aleksandra Owad

Grzegorz Koza

Jarosław Szlachetko

Joanna, Tomasz Kardynia

Rozetta Filipek

Katarzyna Campbell

Agnieszka i Grzegorz Runowscy

Patrycja Chabzda

Łukasz i Żaneta Robak

Joanna i Krzysztof Urbaniak

Zdzisław Polak

Mirosław Jurek

Katarzyna Filipczuk

Marta Boguszyńska

Anna Jakubowska

Anna Broniewicz

Kamila Jakubiak

Karolina Staszewska

Andrzej Jaroszewicz

Janusz Bicz

Zbigniew Winnicki

Genowefa Tejman

Jan Kojtych

Anna Zielińska

Rafał Liskiewicz

Tomasz Milcz

Agata Oznarowicz

Hieronim Nawrot

Alina Michalec

Henryk Napierała

Agnieszka Uniejewska, Damian Majewski

Kamila i Marcin Wojnowscy

Romana i Marian Grzywacz

Aleksndra Kołodzieczak-Górzna, Michał Górzny

Martyna Serafin, Martyna Pancerow

Kamila Jajszczyk Iwanek

Elżbieta Klecha

Sylwester Reszutek

Joanna i Artur Bunak

Bożena Schabikowska

Edward Czerwonka

Leszek Korzeniowski

Iwona Piechota

Wiesław Górski

 Leszek, Zuzanna Pietrasik

Bernarda Kulikowska

Kazimierz Korpowski

Guillaume Dubois

Stowarzyszenie Rękodzieło Zielonogórskie

Katarzyna Sliżewska

Roman Jakubowski

Andrzej Wachowiak, Hennelore Petra Wachowiak

Wioletta Wojtera

Krzysztof, Józef Kaczmarczyk

Alicja Owad

Zdzisław Kondratowicz

Marcin Furtak

Zdzisław Perz

Piotr Zwoliński

Janina Kogut

Mariola Seternus

Tomasz Młyńczak

Patrycja Korba

Klaudia Przybyła

 Aneta i Grzegorz Majewscy

Ewelina Macewicz

Danuta i Stanisław Pawelscy

Elżbieta Ogrodniczuk

Paulina Napierała

Aleksander Ławreszuk

Jan Kojtych

Grażyna Waszkowiak

Pamela Bogdanowicz

Adrian Czaja

Eryk Toporyński

Karol Stawniak

Jolanta Andrzejewska

Leszek Szewczyk

Alicja Kubala

Agata Tumińska

Grzegorz Łotoczko

Andrzej Wołogniewicz

Andrzej Dworak

Jacek Karkliński

Ryszard Kaczmarczyk

Anna Surdyga

Zenon Piniewski

Teresa Sikucińska

Zbigniew Prociuk

Maria Balcwicz

Edward Szczepaniak

Renata i Dariusz Karwan

Grzegorz Młodnicki

Przemysław Torz

Katarzyna Kłusek

Łukasz Waryas

Krzysztof Wałoszek

Jerzy Siedlarz

Tomasz Piniewski

Bernard Szymanik

Sobiesław Raczyński

Marek Celejewski

Anna Zuba

Olga Leroy       

Katarzyna Truszkiewicz, Teresa Truszkiewicz

Sylwia Antkowiak

Izabela i Arnold Gintrowscy

Kamila Sroczyńska

Magdalena Hołowińska

Marta Lang

Krystyna Woźniakowska

Magdalena Gerlach