Certyfikat Producent Lubuski otrzymał/-a:

 

Winnica Bachusowe Pole

My DIY, czyli Moje Zrób To Sam

Anters Piekarnia – Cukiernia

Sery Kosińscy 

PPHU Mika

Pasieka Rygalscy

Winnica pod Lipą

Zdrowy Bochen

Zakład Przetwórstwa Spożywczego i Handlu

Browar Witnica S.A.

Browar Łąkomin

Pszczelarnia Słodnik

Winnica na Leśnej Polanie

Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolnicze

Łapa Owczara

Gospodarstwo pszczelarskie

P.H.U. Pinus Company s.c.

Malinówka

Winnica Kinga

Dom pod Sosnami

Browar EDI

Spod Hebelka

Przetwórstwo Mięsne Motyka

Masarnia Zdzisław Kucharski

Pasieka Kuba

Pasieka Patryk

Gospodarstwo Rolne Piotr Marciniak

Winnica Julia

Gospodarstwo Pasieczne Barbara i Janusz Metera

Pasieka Perłowy Potok

Dereniówka- Grażyna Dereń

Chatka Małgorzatki

Agronomik

Browar Odrzański

Gospodarstwo Pasieczne Laudaccy

Pasieka Sławomir Owczarzak

Gościniec u Deców

Pasieka Górnicki

Pasieka Brodzka

WeLoveHomes.pl

MAM Magdalena Michalak

Sad Solniki

Pasieka Leśna Zagroda

Coffee Hunter

Moje Pierniki

Żabi Dwór

Pasieka Wiktoria

Winnica Stara Winna Góra

Winnica Hiki

Winnica Ingrid

Everywhere

Pasieka Trzebiszowo

Regent

Gospodarstwo Rolne Kamczatka

Gospodarstwo Rolno – Pszczelarskie

Pszczelove Pasieka

Pracownia Florystyczna

Floromek Romuald Kowalski

Biały Tulipan

Anna Krawczyk

Kalina Hand Made

Gromacka

Gospodarstwo Rolne

PHU Adam Mocny

Ollen-Pol Sp. z o.o.

Beata Kowal

Gospodarstwo Rolne Władysław Giza

Pałacyk Łąkomin

Rabarbar Lis

Gospodarstwo Pszczelarskie

e-Pies.eu

RoAns

Tradycja

Firma usługowa Paweł Sendecki

 

 

 

 

Mirosław Stępień

Ewa Kisiel

Arkadiusz Antczak

Daria Kosińska

Andrzej Udziela

Anna i Mariusz Rygalscy

Zbigniew Tyliszczak

Marcelina Sikorska

Henryk Kuźma

Browar Łąkomin

Krzysztof Śmiglak

Marta Słodnik

Małgorzata i Jarosław Lewandowscy

Agata Magiera – Szlaska

Kamila Przybylak

Marek Kłos

Jarosław Stysiński

Magdalena i Sylwester Świderscy

Kinga Kowalewska-Koziarska

Aneta i Paweł Mazurek

Edward Wilk

Elżbieta Cipora

Zbigniew Motyka

Zdzisław Kucharski

Anna Kamińska

Marcin Kamiński

Piotr Marciniak

Roman Grad

Barbara i Janusz Metera

Tomasz Wodzyński

Grażyna Dereń

Małgorzata Kościak

Renata Wiśniewska

Krzysztof Czechanowski

Beata Laudacka

Sławomir Owczarzak

Magdalena Dec

Górnicki

Leszek Kowal

Małgorzata Pasierbska

Magdalena Michalak

Marek Szron

Wioleta Filipowicz

Magdalena Sowińska

Michał Kiszowara

Krystyna Woźniakowska

Tomasz Perdoch

Danuta Krojcig

Katarzyna Hiki

Jacek Kapała

Paulina Bogucka

Mirosław Jurek

Małgorzata Regent

Marek Buda, Sławomir Buda

Wiesław Dudek

Paweł Piwowar

Grażyna Głowaczewska

Romuald Kowalski

Jerzy Krzywda

Anna Krawczyk

Kalina Kochanowska

Sylwia Gromacka

Wanda i Czesław Towpik

Adam Mocny

Ollen-Pol

Beata Kowal

Władysław Giza

Krzysztof Śmiglak

Jolanta Lis

Stanisław Trojanowicz

Beata Mastalerz

Andrzej Rogowski

Anna Urbańska

Paweł Sendecki