Koło Łowieckie “Rogacz” w Międzyrzeczu

Rodzaje wytwarzanych produktów: Dziczyzna. Dostępność produktów: Sprzedaż tradycyjna (w miejscu siedziby). Opis działalności: Działalność prowadzona na podstawie Prawa Łowieckiego i Statutu PZŁ Koła, posiada 80 członków. Koło działa w północnej części województwa lubuskiego. Medale za zasługi dla Gorzowskiego Okręgu Łowieckiego, medale łowieckie.

PHU PIECZYSTE 2

Rodzaje wytwarzanych produktów: pieczone mięso, burgery z rwanym mięsem i dodatkami Dostępność produktów: sprzedaż z możliwością dostawy, tylko zamówienia na zlecenie (kontakt z reprezentantami), sprzedaż na targacz Opis działalności: Przygotowywanie, pieczenie i serwowanie w różnych postaciach mięs – wieprzowiny, dziczyzny (dzik, jeleń, sarnina), drobiu. W różnych formach działalności zajmujemy się tym od prawie 30 lat.

Zbigniew Winnicki

Rodzaje wytwarzanych produktów:  elementy mięs kulinarnych z dziczyzny wędzonki z dziczyzny wędliny z dziczyzny pasztety z dziczyzny Opis działalności: Działalność związana z handlem detalicznym i hurtowym dziczyzną. Wyroby produkowane metodą tradycyjną na bazie starych receptur. Firma znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, swoim zasięgiem obejmuje województwo lubuskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie. Firma współpracuje z Kołami Łowieckimi i […]

“MADAKS” Stanisław Mikanowicz

Rodzaje wytwarzanych produktów: Szynka w chlebie Szynka z dzika w chlebie Prosiak w chlebie Dzik w chlebie Indyk w chlebie Karkówka w chlebie Schab w chlebie Farsz – zapiekane ziemniaki lub kasza gryczana (również zapiekane w chlebie) Kapusta zasmażana Bigos myśliwski (mięso z dzika) Bigos z mięsem wieprzowym Dostępność produktów: sprzedaż w gospodarstwie sprzedaż i […]

Gościniec u Deców

Rodzaje wytwarzanych produktów: wyroby z dziczyzny Dostępność produktów: dostępność wyrobów Opis działalności: Proponujemy Państwu nasze świeże wyroby z dziczyzny, które wyrabiamy z wyselekcjonowanych kawałków mięsa i przypraw najwyższej jakości, zgodnie z naszymi recepturami. Istnieje możliwość zamówienia konkretnych wędlin na Państwa życzenie.