Project Annette – biżuteria sutasz

Opis

Rodzaje wytwarzanych produktów:

  • Kolczyki sutasz – dostępność wielosezonowa
  • Naszyjnik sutasz – dostępność wielosezonowa

Dostępność produktów:

Sprzedaż prowadzona jest na terenie Polski. Głównie drogą on-line poprzez stronę internetową www.projectannette.pl, facebook oraz instagram. Wysyłka odbywa się poprzez firmę kurierską. Stacjonarnie od niedawna można nabyć moje produkty w Żarach podczas Targów Śniadaniowych w Folwarku Zamkowym według harmonogramu wydarzeń .

Myślę o rozszerzeniu tego zasięgu o inne lokalne jarmarki.

Nie posiadam sklepu firmowego. Sprzedaż odbywa się bez pośredników.

Opis działalności:

Przedmiotem działalności jest rękodzieło. Biżuteria (głównie kolczyki) posiadające walory użytkowe oraz artystyczne. Wykonywane w 100% ręcznie. Jestem zainteresowana rozwojem działalności gospodarczej ( jednoosobowej). Do procesu produkcji ni jestem w stanie włączyć drugiej osoby. Działalność miałaby być oparta na autorskiej marce biżuteryjnej.

Funkcjonuję od listopada 2018 r. na zasadach działalności nierejestrowej. Nie posiadam innego doświadczenia w prowadzeniu działalności. Jestem jednoosobową rękodzielniczą marką biżuteryjną. W swoich pracach posługuję się techniką haftu sutaszowego. Wyroby biżuteryjne noszą nazwę “sutasz”. Jest to biżuteria tekstylna oparta na wiskozowo-jedwabnych pasmach sutaszu. W składzie znajdują się również szklane kryształki, koraliki, filc, wiskozowe chwosty lub inne pasmanteryjne dodatki. Biżuteria wykonywana jest ze stali szlachetnej (chirurgicznej), która jest wysoce odporna oraz antyalergiczna. Proces powstawania w całości jest pracą ręczną, wymaga dużego nakładu czasowego. Wszystkie projekty to moje autorskie pomysły.

Produkty powstają w pojedynczych egzemplarzach. Odtwarzam je na indywidualne zamówienie. Produkcja jest ograniczona ze względu na czasochłonność procesu wytwarzania. Obecnie mam na stanie około 50 produktów. W przyszłości chciałabym mieć zdolność wytwarzania 1-2 egzemplarzy dziennie oraz przynajmniej jednej transakcji sprzedażowej na dzień. Takie warunki pozwoliłyby mi zarejestrować oraz utrzymać działalność. Teraz pracuję na stałym innym etacie a moja sprzedaż rękodzieła jest w granicach limitu 1300 zł.

Informacje

  • Nazwa : Project Annette - biżuteria sutasz
  • Imię i nazwisko : Aneta Miszczak
  • Ulica : Lelewela 24
  • Miejscowość : 68-200 Żary
  • Telefon kontaktowy : 604411347
  • Adres e-mail : bizuteria@projectannette.pl
  • Kategoria : rekodzielo
Strona Facebook