My Diy Czyli Moje Zrób To Sam – Ewa Kisiel

Opis

Rodzaje wytwarzanych produktów:

Przedmiotem mojej produkcji są drewniane łyżki wykonywane w różnych postaciach i z różnych rodzajów drewna, oprócz tego produkowane są deseczki do serów i krojenia mięsa. Do tego na indywidualne zamówienia wytwarzam ławeczki na cmentarz, ławeczki do ogrodów i na taras, dodatkowo taboreciki i taborety, krzesła i krzesełka w indywidualnych wzorach.
W ramach usług oprawiam narzędzia w trzonki samodzielnie wystrugane, odnawiam stare młotki, siekiery, piły i inne.
Na indywidualne zamówienie tworzę napisy w drewnie, szyldy tablice na domki itp.

Dostępność produktów:

Sprzedaż produktów następuje indywidualnie lub po zamówieniu internetowym produkt może być wysłany w każdy dostępny sposób po dokonaniu przedpłaty. Przykładowe produkty są prezentowane na funpejdżu “My Diy Czyli Moje Zrób To Sam”. Przy zwiększeniu się zapotrzebowania na produktu zostaną opracowane zgodnie z najlepszymi praktykami marketingu inne sposoby dystrybucji. Zamówienie usługi i odbiór jej wykonania następuje tylko osobiście.

Produkty można nabyć albo po bezpośrednim kontakcie lub poprzez zamówienie internetowe przez funpage “My Diy Czyli Moje Zrób To Sam”

Opis działalności:

Jest to rękodzieło polegające na wykonywaniu drobnych produktów drewnianych takich jak łyżki drewniane, inne akcesoria kuchenne z drewna, drobne mebelki i akcesoria. Oprawiam także różnego rodzaju narzędzia, prowadzę renowację starych narzędzi. Rzeźbię napisy w drewnie. Głowna działalność polega na realizacji konkretnych zamówień od klienta.

Informacje

  • Nazwa : My Diy Czyli Moje Zrób To Sam
  • Imię i nazwisko : Ewa Kisiel
  • Ulica : Mickiewicza 22
  • Kod pocztowy : 66-520 Dobiegniew
  • Telefon kontaktowy : 513 556 202
  • Adres e-mail : kkazek12@wp.pl
  • Kategoria : inne, rekodzielo
Strona Facebook