Lubuscy Producenci Ukrainie!

Lubuscy Producenci Ukrainie!

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w ramach zbliżających się Świąt Wielkanocnych (w obrzędzie prawosławnym przypadają tydzień później niż nasze) organizuje akcję: Lubuscy Producenci Ukrainie.

Święta to wyjątkowy czas. Dla naszych gości zza wschodniej granicy nie będą takie jak dotychczas. Chcemy, aby w tym okresie nasi Sąsiedzi otrzymali choć namiastkę tego, co mieli w domu.

Wraz z UMWL i Grupą Uchodźców z Ukrainy w dniu 21 kwietnia 2022, od godziny 14:00-15:30 organizujemy spotkanie wielkanocne. Każdy Obywatel Ukrainy, który w tym czasie pojawi się w Lubuskim Centrum Pomocowym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego przy ulicy Podgórnej będzie miał okazję skosztować potraw przygotowanych przez samych Ukraińców.

Producenci! Już kilkukrotnie podczas organizacji akcji ,,Kosz pełen zdrowia dla służby zdrowia” okazaliście swoje wielkie serca ❤️❤️❤️ oraz solidarność. Mamy nadzieję, że również tym razem zechcecie dołączyć do organizowanej przez nas akcji – ,,Lubuscy Producenci Ukrainie!”

Chcielibyśmy, aby nasi sąsiedzi mogli poznać niepowtarzalny smak naszych produktów regionalnych. Między innymi z produktów, zebranych w ramach akcji przygotowana zostanie degustacja tego, co najlepsze.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyłączyć się do naszej akcji prosimy o kontakt: mailowy m.forszpaniak@lcpr.pl lub telefoniczny 799 018 778.

Na produkty czekamy do 21 kwietnia (czwartek) do godziny 9:00 w naszej siedzibie – ul. Wyczółkowskiego 2, Zielona Góra.