Lokalne inicjatywy producentów i usługodawców

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego przypomina Państwu, że nadal prowadzona jest akcja, w której możecie Państwo informować o swoich bieżących działaniach oraz formach sprzedaży. Dostarczane od Państwa dane będziemy na bieżąco uaktualniać na naszej stronie internetowej.

Wielu z Państwa podjęło także własne inicjatywy. Do części z nich mogą przyłączać się inni, dlatego chcemy o takich działaniach Państwa informować.

Niedawno powstał portal umożliwiający zakup produktów od Producentów Regionalnych z Województwa Lubuskiego w jednym miejscu bez wychodzenia z domu i zamawiania każdego produktu oddzielnie. Twój Targ http://twoj-targ.pl  Jeżeli są Państwo zainteresowani przyłączeniem się do tej inicjatywy zapraszamy do kontaktu z inicjatorami przedsięwzięcia kontakt@twoj-targ.pl.

Kolejną inicjatywą jest Paczka od rolnika bez pośrednika https://biologiclondon.space, gdzie telefonicznie mogą Państwo zamówić potrzebne towary tj. wyroby mięsne, przetwory, warzywa, owoce, jaja, sery, produkty pszczele z bezpieczną dostawą do domu.


Dodatkowo Jefferson’s Catering co tydzień przygotowuje ok. 250 posiłków, które charytatywnie przekazuje m.in. na Kliniczny Oddział Chorób Zakaźnych Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Jeżeli chcieliby Państwo przekazać swoje produkty Jefferson’s Catering prosimy o kontakt na adres mailowy jeffersons@jeffersons.pl Zostaną z nich przygotowane wyżej wspomniane posiłki. Adres FB: https://www.facebook.com/jeffersons.catering/  


Jeżeli prowadzą Państwo jeszcze jakiekolwiek działania i inicjatywy społeczne – prosimy o informację o nich i kontakt na nasz adres mailowy sekretariat@lcpr.pl.