Zajawka pierwszego filmu z cyklu pokazów kulinarnych ,,Rarytas Lubuski w kuchni” – Dzień Produktu Regionalnego, Folwark Zamkowy – Targ Śniadaniowy Żary


Przygotuj się do sezonu z Producentami Lubuskimi!


Już niedługo rozpocznie się sezon wydarzeń plenerowych, a co za tym idzie więcej możliwości spotkania się i zasmakowania w lubuskich produktach regionalnych.


Lokalne produkty same w sobie mają niepowtarzalny smak, ponieważ tworzone są w sposób naturalny z surowców pochodzących z naszego województwa. Można z nich również stworzyć niepowtarzalne kompozycje smakowe. Niektóre z nich zaprezentowaliśmy podczas cyklu pokazów kulinarnych ,,Rarytas Lubuski w kuchni”.


Niedługo do Waszych rąk trafi broszura zawierająca wszystkie przepisy, wykorzystywane w pokazie!


Już dziś rozpoczynamy cykl filmów, w których poznacie niepowtarzalne miejsca na terenie województwa lubuskiego, dowiecie się wiele ciekawostek o produktach regionalnych wprost od producentów i mamy nadzieję zainspirujecie do dalszych poczynań kulinarnych.


Przypominamy zajawkę pierwszego filmu, nakręconego podczas Dnia Produktu Regionalnego na Folwark Zamkowy – Targ Śniadaniowy ŻARY 13 czerwca 2021r.


Przygotowany został wówczas bigos tradycyjny z wykorzystaniem produktów regionalnych z województwa lubuskiego.


Zapraszamy serdecznie do obejrzenia!

➡https://www.youtube.com/watch?v=3_2YXzfw-t4

Śledźcie stronę internetową https://www.lcpr.pl oraz Facebook Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego, już niedługo pojawią się kolejne filmy i wywiady z Producentami ze wszystkich wydarzeń w ramach cyklu!