Dziękujemy za zainteresowanie warsztatami. Niestety nabór uczestników został już zakończony.Zapraszamy na zapisy na darmowe warsztaty, które odbędą się 28 listopada 2021 roku na Twoim Zielonym Targu Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra

UWAGA!
Wybrana tura warsztatów jest przeznaczona dla uczestników, którzy ukończyli 18. rok życia.

Temat warsztatów: Biała kiełbasa według Salcum Fixum
Termin warsztatów: 28.11.2021
Godzina: 10:00
Miejsce warsztatów: Twój Zielony Targ Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra – Chata Chotków


Prowadzący: Salcum Fixum
SALCUM-FIXUM to mała rodzinna firma, położona w Sulechowie, w województwie lubuskim. Od 2013 produkuje wędliny i przetwory mięsne z wykorzystaniem naturalnych składników. Bazuje na surowcu pochodzącym z małych gospodarstw. W swojej ofercie posiada również wyroby ze świni złotnickiej, hodowanej w sposób naturalny. Firma nieustannie się rozwija i testuje nowe smaki.
Cztery produkty Salcum Fixum zostały wpisane na ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych (kiełbasa kresowa dojrzewająca, kiełbasa zabużańska rzemieślnicza, czarny salceson, bułczanka). Firma zdobyła też trzy Perły Poznańskich Targów Polagra (dania z kaczki : filet z kaczki, pasztet z kaczki, udziec solony dojrzewający oraz salceson biały) oraz dwa medale Poznańskich Targów Smaki Regionów (pasztet z kaczki z kurkami oraz pasztet z królika).
Od 2020 roku w sezonie letnim od piątku do niedzieli Salcum Fixum zaprasza na grillowisko do SIVY DYM GRILL & CHILL, aby skosztować produktów podanych prosto z grilla lub z pieca chlebowego.


Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje:

  • własnoręcznie wykonaną kiełbasę
  • przepis na wykonanie białej kiełbasy

Prosimy o zabranie maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych!


UWAGA!
Każdy uczestnik jest zobowiązany do wysłania osobnego zgłoszenia (jedno zgłoszenie nie stanowi rezerwacji miejsc dla większej ilości uczestników!).
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Organizator będzie kontaktował się z osobami zakwalifikowanymi telefonicznie.