NABÓR NA TĘ TURĘ WARSZTATÓW – ZAKOŃCZONY! 🙂
Dziękujemy za zainteresowanie.


Zapraszamy na zapisy na darmowe warsztaty, które odbędą się 24 września 2023 roku na Twoim Zielonym Targu Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra.

UWAGA!
W warsztatach uczestniczyć mogą dorośli oraz dzieci od 12. roku życia, którym będzie towarzyszyć zgłoszony w formularzu dorosły opiekun (prosimy o wypełnienie jednego formularza).

Temat warsztatów: „Zdrowo na ziołowo”
Termin warsztatów: 24.09.2023 r.
Godzina: 13:00
Miejsce warsztatów: Twój Zielony Targ Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra – Chata Chotków

Prowadzący: Damian Danak – Fundacja Entropia

Fundacja Entropia powstała w czerwcu 2017 jako spontaniczny projekt zielarski stworzony przez grupę zaprzyjaźnionych ludzi, ceniących kreatywność oraz zdrowy, naturalny styl życia. Głównym celem organizacji jest ocalenie od zapomnienia dawnej wiedzy o tematyce zielarskiej oraz upowszechnianie najnowszych odkryć w tej dziedzinie. W 2021 roku Fundacja otworzyła suszarnię i przetwórnię ziół, które znajdują się w Cigacicach k. Zielonej Góry. Można tam także się zrelaksować korzystając z nadodrzańskiego łęgu (sauny na rzece, mongolskiej jurty, indiańskiego tipi). Okoliczności przyrody na pewno ku temu sprzyjają. W ramach Entropii działa stowarzyszenie, fundacja oraz spółdzielnia socjalna.
Zapraszamy Państwa na naturalnie kreatywne warsztaty. I zdrowe! Zdrowe, bo ziołowe!

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje:

  • miód ziołowy lub mieszankę ziołową
  • ulotkę ze wskazówkami jak samodzielnie wykonać owoce w winnych marynatach

UWAGA!
Każdy uczestnik jest zobowiązany do wysłania osobnego zgłoszenia (jedno zgłoszenie nie stanowi rezerwacji miejsc dla większej ilości uczestników!).
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Organizator będzie kontaktował się z osobami zakwalifikowanymi telefonicznie.