Zapraszamy na zapisy na darmowe warsztaty, które odbędą się 30 października 2022 roku na Twoim Zielonym Targu Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra.


UWAGA!
Wybrana tura warsztatów jest przeznaczona dla uczestników, którzy ukończyli 18 rok życia lub dzieci, które ukończyły 8 rok życia z wyznaczonym pełnoletnim opiekunem.


Temat warsztatów: Jesienny Torcikowy Zawrót Głowy
Termin warsztatów: 30.10.2022
Godzina: 11:30
Miejsce warsztatów: Twój Zielony Targ Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra – Chata Chotków.

Prowadzący: Torcikowy Zawrót Głowy

Torcikowy Zawrót Głowy to pracownia cukiernicza, która powstała z pasji do tworzenia pięknych i przede wszystkim pysznych słodkości. Zaczynając od ciast tradycyjnych, poprzez nowoczesne desery i aranżację słodkich stołów, aż do tortów artystycznych, również w wersji dla wegan.
W Torcikowym Zawrocie Głowy nie ma drogi na skróty. Wszystko wykonywane jest ręcznie, z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, z wysokiej jakości naturalnych i świeżych produktów oraz sprawdzonych receptur. Sekretem wyjątkowego smaku tortów tego producenta jest wykorzystywanie przy wypieku produktów wysokiej jakości. Bez dobrych składników nie ma szans na dobry wypiek!
Firmę można spotkać między innymi na „Twoim Zielonym Targu” w Ochli.


Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje:

  • własnoręcznie wykonany torcik
  • informacje nt. dekorowania tortów


Uwaga

Każdy uczestnik jest zobowiązany do wysłania osobnego zgłoszenia (jedno zgłoszenie nie stanowi rezerwacji miejsc dla większej ilości uczestników!).
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Organizator będzie kontaktował się telefonicznie z osobami zakwalifikowanymi.

NABÓR ZAKOŃCZONY!
DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE 🙂