MaM Magdalena Michalak

Opis

Rodzaje wytwarzanych produktów:

Biżuteria ręcznie wykonywana: naszyjniki, różnego rodzaju bransolety, kolczyki, nausznice, pierścionki, broszki.

Dostępność produktów:

Preferuję sprzedawać swoje wyroby na różnego rodzaju targach, na które jeżdżę po całej Polsce. Uwielbiam bezpośredni kontakt z klientem. Lubię patrzeć na zadowolenie i błysk w oku kobiety, która wypatrzy swój wymarzony model naszyjnika. Dla takich momentów tworzę. Moja biżuterię można spotkać także w internetowych sklepach z rękodziełem bądź w moim własnym sklepie internetowym, który promowany jest w całej Polsce.

Jak pisałam wyżej, moje produkty można nabyć w firmowym sklepie internetowych MaM oraz innych z rękodziełem, w których jest prowadzona dystrybucja na terenie całego kraju. Oferujemy różne formy dostawy – kurierskie oraz do Paczkomatów na terenie całego kraju oraz udostępniamy możliwość osobistego odbioru w pracowni na terenie Zielonej Góry.

Sklep:

https://sklep.mamjewellery.com

Przykładowe sklepy z moim rękodziełem:
https://u-bijou.pl
https://www.pakamera.pl/mamjewellery-0_s12334847.htm

Opis działalności:

Moja pasja do projektowania biżuterii zaczęła się na studiach parę lat temu. Początkowo było to tworzenie małych form na zajęciach rzeźby, szybko jednak przerodziło się w coś więcej. Klasycznymi technikami rzeźbiłam zaprojektowane elementy w wosku, aby później stworzyć z nich gipsową formę, w którą wlewałam płynny metal. Później długie godziny szlifowania i polerowania. Wszystko to, aż do momentu, w którym oczom ukazywał się upragniony pierścionek czy naszyjnik. Niezwykle satysfakcjonująca praca, która pochłonęła mnie na dobre. Działałam dwa lata jako własna marka pod instytucją Startup, a efektem przejścia całej tej drogi było założenie autorskiej marki MaM Magdalena Michalak w kwietniu 2019r.

W swoich kolekcjach zmierzam się ze zróżnicowanymi fakturami, geometrią oraz idealną harmonią natury. To właśnie w perfekcji płynącej ze świata doszukuję się inspiracji. Uważam, że każdy szum wiatru, promień słońca czy nawet spadający liść może być impulsem do stworzenia czegoś pięknego i wyjątkowego.
Czym jest dla mnie sama biżuteria? Wyrażeniem nas samych. Naszych poglądów, charakteru i stylu. Jest dla mnie podkreśleniem kobiecego piękna i kształtu ciała.

Zaangażowana jestem również w tworzenie biżuterii w duchu less waste dla Fundacji Stacja Mikrostyk. Tworzę w tym przypadku biżuterię z odpadu produkcyjnego, który wcześniej trafiał na złom. Bo przecież także biżuteria może wspierać środowisko.

Prowadzę jednoosobową działalność. Sama zajmuję się projektowaniem biżuterii, jej wyrabianiem i sprzedażą. Jednak zupełnie nie mam z tym problemu. W momencie dużej ilości zleceń zatrudniam na umowę zlecenie dodatkowych pracowników, a aktualnie poszukuję kogoś na stałe do pomocy.

Zajmuję się wytwarzaniem autorskiej biżuterii ze srebra i mosiądzu. Tworzę naszyjniki, różnego rodzaju bransolety, kolczyki, nausznice, pierścionki, broszki – wszystko co jest ozdobą kobiecą. Dla mnie nie ma ograniczeń. Wyrabiam produkty ręcznie, z własnych projektów, klasycznymi technikami jubilerskimi. Odlewam, walcuję, przeciągam i lutuje. Liczy się dla mnie najdrobniejszy szczegół, jakość i wygoda noszenia. Są to zdecydowanie wyroby wytwarzane z sercem.

W swoich wyrobach stosuję surówce najlepsze jakości. Używam jedynie srebra najwyższej próby 925, oznaczanej państwowo w Urzędzie Probierczym. Wytwarzając biżuterię z mosiądzu stosuję jego specjalną odmianę jubilerską bardzo dobrej jakości. Aktualnie wprowadzam na rynek kolekcję, która powstaje z niepotrzebnych już elementów czy ubytków, które przetapiam, a następnie nadaje im drugie życie. Udostępniam także możliwość przesłania własnej biżuterii bądź sentymentalnych form, które z różnych przyczyn nie są już noszone. Z nich właśnie wykonuję dla klienta nowy pierścionek, naszyjnik, kolczyki czy bransoletkę.

Informacje

  • Nazwa : MaM Magdalena Michalak
  • Imię i nazwisko : Magdalena Michalak
  • Ulica : Drzonków-Rajtarowa 13
  • Miejscowość : 66-004 Zielona Góra
  • Telefon kontaktowy : 603310202
  • Adres e-mail : magda@mamjewellery.com
  • Kategoria : rekodzielo
Strona WWW Strona Facebook