Living Food Sp z o.o.

Opis

Rodzaje wytwarzanych produktów:

Koncentraty napoi probiotycznnych (chmiel, topinambur, owoce lasu, głóg, mięta) – dostępność wielosezonowa
Suplement Diety Joy Day – dostępność wielosezonowa
Suplement Diedy Sport, koncentrat napoju Sport – (dostępność wielosezonowa)
Napoje probiotyczne probiołyk (dostępność wielosezonowa)

Dostępność produktów:

Posiadamy sklep firmowy w Trzcielu 66-320, Plac Zjednoczenia Narodowego 13. otwarty od poniedziałku do piątku w godzinie 9-16
dostępne na stronie internetowej: https://flowday.pl/kategoria-produktu/produkty/
Sklepy współpracujące z BioPlanet
Sieć sklepów Rossmann

Posiadamy w Polsce dwóch dystrybutorów za pomocą których dystrybuujemy nasze produkty do aptek, sklepów zielarskich, sklepów ze zdrową żywnością, gabinetów dietetyków. Dystrybutorzy obsługują teren całej polski , jako producent sprzedajemy nasze towary za granice do Szwecji, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, na Węgry. Dystrybutorzy oferują sprzedaż pojedynczych sztuk jak i ilości hurtowych.

Opis działalności:

Firma Living Food powstała 12 lutego 2010 roku. Od tego czasu pracownicy dokładają wszelkich starań, aby oferować konsumentom produkty na bazie składników najwyższej jakości. Intensywna praca nad spełnieniem wszystkich niezbędnych warunków i wymagań, doprowadziła do uzyskania przez firmę Certyfikatu Ekologicznego jesienią 2012 roku. Po tym czasie, firma wciąż podejmowała działania mające na celu maksymalne zwiększenie jakości oferowanych produktów, a także opracowanie i wprowadzenie probiotycznych nowości. Obecnie asortyment firmy jest szeroki i stale się powiększa.

Receptury naszych produktów Pan Jędrzej Soporowski stworzył osobiście i od 2010 roku niezmiennie na ich bazie tworzone są ich produkty.

Living Food jest firmą zaliczaną do małych przedsiębiorstw, produkują nie tylko na rynek polski, ale też do krajów UE oraz poza (Chiny).

Ekologiczne probiotyczne napoje i suplementy diety. W sprzedaży posiadają już ponad 20 produktów dedykowanych wszystkim grupom konsumentów: dzieciom i młodzieży, dorosłym kobietom i mężczyznom, osobom starszym, a także sportowcom i osobom po antybiotykoterapii i chemioterapii.

Wszystkie produkty które wykorzystują do produkcji naszych wyrobów gotowych pochodzą od firm i rolników posiadających aktualne certyfikaty ekologiczne. Wszystkie produkty używane do produkcji są najwyższej jakości.

Informacje

  • Nazwa : Living Food Sp z o.o.
  • Imię i nazwisko : Jędrzej Soporowski
  • Ulica : Graniczna 15
  • Miejscowość : 66-320 Trzciel
  • Telefon kontaktowy : 665 607 773
  • Adres e-mail : kontakt@living-food.pl
  • Kategoria : produkty-ekologiczne
Strona WWW Strona Facebook