Znajdź lubuskich producentów

Jesteś tutaj: Start / Znajdź lubuskich producentów

Na czym polega kampania?

Konsumenci!
Czy znacie producentów produktów regionalnych z województwa lubuskiego?
Dzięki kampanii ,,Znajdź Lubuskich Producentów” będzie to o wiele prostsze!
Kampania ma na celu pokazanie możliwości, dzięki którym znalezienie producentów z Waszej najbliższej okolicy będzie łatwiejsze.
Mamy nadzieję, że dzięki niej przykładem Detektywów LCPR staniecie się poszukiwaczami wyjątkowych smaków, nietuzinkowego rękodzieła, a także odkryjecie wspaniałe miejsce agroturystyczne w naszym województwie.

Możliwości do znalezienia producentów jest wiele!

Metody poszukiwań producentów

APLIKACJA SZLAK PRODUKTU LUBUSKIEGO


ZESKANUJ KOD QR SWOIM TELEFONEM I POBIERZ APLIKACJĘ

Na czym polega aplikacja Szlak Produktu Lubuskiego?

Szlak Produktu Lubuskiego to aplikacja mobilna, wskazująca gdzie możemy nabyć produkty z branży rękodzieła, mięsnej, rybołówstwa, mlecznej, produktów ekologicznych, pszczelarskich, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, napoi, dań gotowych, odwiedzić gospodarstwa agroturystyczne, restauracje, czy miejsca związane z turystyką leśną i z województwa lubuskiego.

Aplikację Szlak Produktu Lubuskiego, którą bezpłatnie można pobrać na swój telefon komórkowy poprzez Sklep Google lub App Store.

Obecnie w aplikacji znajduje się kilkadziesiąt producentów, jednak liczba ta jest na bieżąco rozbudowywana. Szlak lubuskich producentów łącząc się z mapami Google wskaże nam drogę do producentów znajdujących się najbliżej naszego aktualnego położenia.

BLOG OPOWIEŚCI O LUBUSKICH PRODUCENTACHKLIKNIJ I PRZEJDŹ DO BLOGA LUB WEJDŹ NA
https://lcpr.pl/zg/blog/

Kolejną nową propozycją Lubuskiego Centrum  Produktu Regionalnego jest Blog – Opowieści o lubuskich producentach.
Czasami samo znalezienie producenta w województwie lubuskim nie jest o tyle trudne, co zdobycie o nim wszelkich interesujących nas informacji.
Chcemy dowiedzieć się więcej!
Poznać producenta i możliwość, jakie oferuje jego działalność.
Blog Opowieści o lubuskich producentach nie tylko zaspokoi naszą ciekawość, ale również sprawi, że producent stanie się nam bliższy.

Czytaj na: https://lcpr.pl/zg/blog/

BAZA LUBUSKICH PRODUCENTÓW

Kolejną z możliwości zapoznania się z lubuskimi producentami jest baza lubuskich producentów, w której znajdują się wytwórcy produktów spożywczych
i rękodzielniczych, działający na terenie województwa lubuskiego. Dzięki spisowi zamieszczonemu na naszej stronie podzielonemu na kategorie znajdziecie producentów wytwarzających interesujące Was produkty oraz krótkie opisy ich firm. https://lcpr.pl/zg/producenci/

CERTYFIKAT PRODUCENT LUBUSKI


Jesteś producentem i nie masz certyfikatu?
Kliknij na stempel i wygeneruj Certyfikat Producent Lubuski (https://lcpr.pl/zg/certyfikat-producent-lubuski/)

Certyfikat Producent Lubuski to odznaczenie wydawane lubuskim producentom przez Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielona Górze. Umożliwia łatwiejsze znalezienie producentów z naszego regionu. Certyfikat producenci mogą umieścić np. w formie papierowej w swoich miejscach sprzedaży. Otrzymanie go możliwe jest poprzez wypełnienie wniosku: https://lcpr.pl/zg/certyfikat-producent-lubuski/

Sprawdź listę producentów, którzy już mają swój certyfikat –  https://lcpr.pl/zg/pj-tags/certyfikat/

MIEJSCA SPRZEDAŻY

W ramach kampanii promowane są również miejsca sprzedaży produktów regionalnych – takie jak, targowiska miejskie, targi dedykowane sprzedaży produktów regionalnych, a także sklepy z produktami regionalnymi, których na mapie województwa lubuskiego pojawia się coraz więcej!

SPRAWDŹ: https://lcpr.pl/zg/miejsca-zakupu-produktow-regionalnych/

MAPA LUBUSKICH PRODUCENTÓW ,,NAWIGATOR LUBUSKI”

Mapa lubuskich producentów to sztandarowa publikacja LCPR, która dystrybuowana jest na terenie całego województwa lubuskiego.
Dzięki niej można odkryć ciekawe miejsca na terenie naszego województwa, a także zaplanować swoją małą wyprawę Szlakiem Lubuskich Producentów!
Każdy z Producentów, znajdujących się na mapie oznaczony jest specjalnymi piktogramami, określającymi ich działalność.
Mapa podzielona jest na powiaty, aby ułatwić znalezienie interesujących nas wytwórców.

 

Skip to content