Spacery do lubuskich producentów

Jesteś tutaj: Start / Spacery do lubuskich producentów

Spacery do lubuskich producentów

 

Czy znacie już lubuskich producentów z Waszej najbliższej okolicy?

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w myśl idei kampanii promocyjnej ,,Znajdź Lubuskich Producentów” stwarza możliwości, za pomocą których łatwiejsze jest znajdowanie wytwórców w województwie lubuskim, a także … w Waszej najbliższej okolicy!

Kolejnym odłamem kampanii są Spacery do producentów regionalnych, dzięki którym macie możliwość odwiedzenia z nami miejsc wytwarzania lubuskich produktów regionalnych.

Dzięki Spacerom  udamy się bezpośrednio do producentów, którzy szczegółowo opowiedzą o etapach wytwarzania swoich produktów, miejscu i historii działania przedsiębiorstwa, a także tajnikach, dzięki którym będziecie wiedzieć jak wybierać produkt najlepszej jakości.

W myśl idei docenienia produktów ,,od sąsiada” pokażemy Wam, jak szeroką gamę wyrobów prezentują wytwórcy z naszej okolicy, a także pokażemy, że w najbliższej okolicy jest ich na tyle dużo, że wystarczy udać się jedynie na krótki spacer, żeby odkryć nie jeden, a kilka różnorodnych smaków regionalnych.

Każdy ze spacerów będzie inny, ale każdy będzie łączyć nie tylko poznanie bliżej producenta, ale również … degustacja wytwarzanych produktów!

Mamy nadzieję, że udacie się z nami wspólnie na spacer do producentów regionalnych i przekonacie się dlaczego tak warto wybierać lubuskie produkty regionalne.

Wspieraj lubuskich producentów. Kupuj lokalnie!

Jak wziąć udział w Spacerach do lubuskich producentów?

Udział w spacerach, a także degustacja podczas wydarzenia jest całkowicie bezpłatna!

W spacerach może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która wypełni formularz zgłoszeniowy, znajdujący się w opisie danego spaceru.

Osoby niepełnoletnie, osoby towarzyszące, a także uczestnicy, którzy nie wypełnili formularza zgłoszeniowego nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu.

Na spacery obowiązuje limitowana ilość miejsc – na udział w wydarzeniu obowiązuje kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się uczestnika do udziału w spacerach poinformują pracownicy LCPR drogą smsową.

Na każdego uczestnika biorącego udział w spacerze niezbędne jest wypełnienie osobnego formularza zgłoszeniowego.

Aktualne Spacery

Skip to content