Poznaj lubuskich producentów. Wybieraj lokalnie

Jesteś tutaj: Start / Poznaj lubuskich producentów. Wybieraj lokalnie

Kampania promocyjna „Poznaj lubuskich producentów. Wybieraj lokalnie”

Celem kampanii jest wyróżnienie i zwiększenie rozpoznawalności lubuskich przedsiębiorców MŚP w w/w branży, wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności oraz kreowanie rozpoznawalności oferty producentów w grupie mieszkańców sąsiednich regionów zarówno w kraju jak i za granicą. Promocja tej branży zachęci mieszkańców regionu do korzystania z ofert lokalnych przedsiębiorców, a tym samym wspierania lokalnej gospodarki i tworzenia nowych miejsc pracy gospodarstw agroturystycznych
i producentów związanych z turystyką leśną Województwa Lubuskiego.

Na czym polega kampania?

Konsumenci!
Czy znacie producentów produktów regionalnych z województwa lubuskiego? Kampania promocyjna ,,Poznaj Lubuskich producentów. Wybieraj lokalnie” ma na celu m.in. zwiększenie rozpoznawalności lubuskich producentów i wytwarzanych przez nich produktów regionalnych. W tym celu Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego rozpropagowywało materiały promocyjne w województwie lubuskim wśród 83 gmin, 12 powiatów i 2 miast wojewódzkich, a także zrealizowało materiały filmowe w lubuskich miejscach sprzedaży produktów regionalnych.

Jak przebiegła kampania? Zobacz sam:

 1. Filmy promujące miejsca sprzedaży
  Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego zrealizowało trzy filmy, promujące miejsca sprzedaży w województwie lubuskim. Zrealizowane zostały ona w Zielonej Górze – Ochli na Twoim Zielonym Targu, w Kłodawie na Targu nad Jeziorem i w Żarach na Folwarku Zamkowym.
 • Twój Zielony Targ – Zielona Góra – Ochla, ul. Muzealna 5
  Targ z produktami regionalnymi, organizowany cyklicznie od czerwca 2014 roku.
  Targ odbywa się w każdą niedzielę od 9:00 do 14:00

 • Targ nad Jeziorem – Kłodawa, ul. Wojcieszycka 8
  Targ z produktami regionalnymi odbywa się w każdą niedzielę od 9:00 do 14:00

 • Folwark Zamkowy – Targ Śniadaniowy – Żary, ul. Folwarczna 3
  Targ z produktami regionalnymi odbywa się w co drugą niedzielę od 9:00 do 14:00

 1. Materiały promocyjne
  W celu rozpropagowania kampanii LCPR wydało materiały promujące kampanię ,,Poznaj Lubuskich Producentów. Wybieraj lokalnie”. W tym celu wydane zostały bannery, rollupy, plakaty w formacie B1 oraz B2, ulotki oraz torby promocyjne.
 1. Zaangażowanie Gmin i Powiatów
  Materiały promocyjne rozpropagowane zostały w województwie lubuskim wśród 83 gmin, 12 powiatów i 2 miast wojewódzkich.

Gmina Kargowa

Sulechów

Gmina Deszczno

Gmina Witnica

Gmina Lubsko

Gmina Trzebiechów

Gmina Górzyca

Gmina Szczaniec

Gmina Lipinki Łużyckie

Gmina Stare Kurowo

Powiat Żagański

Gmina Świdnica

Żary

Gmina Kolsko

Gmina Sulęcin

Bytom Odrzański

Zadanie realizowane jest w ramach projektu RPLB.01.04.01-08-0002/19 pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację kampanii promocyjnych sektora agroturystycznego i producentów regionalnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz regionalnych targów produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, Działanie 1.4. Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, Poddziałanie 1.4.1. Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP – projekty realizowane poza formułą ZIT.

Skip to content