Sesja zdjęciowa zdobywców Złotego Fartucha Konsumenta
✅ Czy Pamiętacie jeszcze tegorocznego zdobywcę Złotego Fartucha Konsumenta, przyznawanego podczas Święta Produktu Regionalnego Województwa Lubuskiego?
.
Została nim Mąka i Cukier by Motyka reprezentowana przez Martynę i Miłosza Motyka.
.
➡️Przypomnijmy:
Złoty Fartuch Konsumenta to wspólna nagroda od aż trzech podmiotów – @Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego, Twój Zielony Targ i Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli
Jest to nagroda przechodnia dla Ulubionego Lubuskiego Wystawcy, który wystawia się podczas Święta Produktu Regionalnego.
Tegoroczny fartuch rozpoczął piękną tradycję – w kolejnych latach na Fartuchu będą dopisywani kolejni zwycięzcy konkursu.
.
🎉W ramach zwycięstwa w konkursie Mąka i Cukier by Motyka otrzymała baner, sesje zdjęciowe i kampanię marketingową!🎉
.
✅ Dziś dzielimy się z Wami efektami sesji produktowej, która została wykonana tuż przed świętami w ramach promocji oferty świątecznej cukierni! Czyż nie wygląda to wszystko apetycznie?
.
.
⭐Poznajcie ich bliżej: Ich historia zaczęła się 4 lata temu, kiedy z małych marzeń stworzone zostało coś, o czym nawet nie śnili. Inspiracją był Miłosz, który jako mały chłopiec piekł rogaliki z babcią. Dziś, korzystając z jej przepisu, wciąż przygotowuje je i są sercem pracowni. Rodzinne wsparcie to ich fundament. Mama Ewa i Tata Mirek od 40 lat prowadzą masarnię i są największymi kibicami swoich dzieci. Dzięki nim nauczyli się ciężkiej pracy i szacunku do tradycji.
.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mąka i Cukier by Motyka
Ps. Wspomniany baner możecie znaleźć przy wjeździe na teren Muzeum Etnograficznego w Ochli
Zdjęcia: @Paula Lencewicz Fotografia