Warsztaty 26-05-2024 I tura – godz. 10:00

NABÓR NA WARSZTATY NA GODZINĘ 10:00 ZAKOŃCZONY!

Zapraszamy na zapisy na darmowe warsztaty, które odbędą się 26 maja 2024 roku na Twoim Zielonym Targu Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra.

UWAGA!

W warsztatach mogą wziąć udział TYLKO dzieci wraz z dorosłym opiekunem (zgłoszenia osób dorosłych bez dziecka będą kwalifikowane do listy rezerwowej).

Temat warsztatów: „Kruche cuda dla cudownej mamy”
Termin warsztatów: 26.05.2024 r.
Godzina: 10:00
Miejsce warsztatów: Twój Zielony Targ Ochla – Zielonogórska 5, Zielona Góra – Chata Chotków.

Prowadzący: Arkadiusz Antczak Piekarnia – Cukiernia Anters

Piekarnia – Cukiernia Anters zajmuje się produkcją wyrobów piekarsko – cukierniczych. Firma powstała w roku 1980 na terenie województwa lubuskiego w miejscowości Jabłonów, gdzie prowadzi nieprzerwanie swoją działalność ponad 40 lat. Stawiamy na tradycję w oparciu o sprawdzone receptury połączone
z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jesteśmy producentem produktów tradycyjnych (wpisanych na listę produktów tradycyjnych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi) w kategorii Wyroby piekarnicze i cukiernicze w województwie lubuskim:

  • Paska Bukowińska (Pascha, Chleb Bukowiński)
  • Strudel (strucla)

ANTERS zapewnia swoim klientom, że codziennie sięgają po wyroby najwyższej jakości!!! Sieć sklepów firmowych działa lokalnie, zasięgiem swoim obejmuje okoliczne powiaty. Pomimo upływu lat, zmian technologicznych oraz nowoczesnych maszyn jakość i powtarzalność produkowanego pieczywa nie uległa zmianie mając na uwadze jej dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas staramy się o zakup surowców od sprawdzonych, lokalnych dostawców z naszego województwa lub w jego obrębie, aby zachować oryginalność i związek z naszym regionem.

ANTERS to firma rodzinna, gdzie obecnie w życie i funkcjonowanie zaangażowane są już trzy pokolenia.

Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje:

  • Samodzielnie wykonane ciastko
  • ulotkę z przepisem

UWAGA!

Każdy uczestnik jest zobowiązany do wysłania osobnego zgłoszenia (jedno zgłoszenie nie stanowi rezerwacji miejsc dla większej ilości uczestników!).
Każde dziecko musi posiadać innego (osobnego) opiekuna.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Organizator będzie kontaktował się z osobami zakwalifikowanymi telefonicznie.

Regulamin

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.