Przystań Tu

sklep lokalny
punkt gastronomiczny
punkt gastronomiczny
punkt gastronomiczny
dla każdego
możliwość płatności kartą lub BLIKiem
menu dla wegetarian
zwierzęta mile widziane

ZNAJDŹ PRODUCENTA 🔍

Adres:
ul. Portowa 1,
66-131 Cigacice

Wskazówki dojazdu:
Kierować się na port w Cigacicach

Przystań Tu mieści się w porcie Cigacice.  Jest idealnym miejscem na zrelaksowanie się w pięknych okolicznościach przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Jedną z najciekawszych atrakcji jest możliwość przepłynięcia się galarem po rzece Odrze lub wizyta na Statku Kultury.

Na terenie Przystań Tu znajduje się punkt gastronomiczny, który serwuje dania m.in. z lokalnych zbiorów, w zależności od pory roku.
Kolejnym z licznych atutów obiektu jest możliwość uczestniczenia w bogatej ofercie kulturalnej (koncerty, plenery artystyczne, spektakle), a także w różnego rodzaju warsztatach rozwojowych.
W sezonie letnim organizowane są również imprezy taneczne. Dla głodnych wrażeń jest też możliwość uprawiania sportów wodnych. A dla spragnionych przygód istnieje opcja noclegu na Statku Kultury.

FZ  ➡️ 14 km (ok. 19 minut)
FG  ➡️ 96 km (ok. 60 minut)*
*odległość mierzona z centrum
Zielonej Góry oraz z Gorzowa Wlkp.

Obiekt otwarty od środy do niedzieli oraz w święto (15 sierpnia).


Godziny otwarcia: 12.00-24.00
.


Otwarte przez cały rok.

Przystań Tu dysponuje innowacyjnym leśnym placem zabaw, a na łęgu cigacickim istnieje również Ogród Społeczny z altanami wierzbowymi.
A gdy przychodzi wieczór można rozpalić ognisko i spędzić czas w gronie najbliższych.

Tel. kontaktowy: 534 997 097 • Adres e-mail: tuprzystan@gmail.com  • Instagram: przystan-tu  • Facebook: przystan.cigacice