XV posiedzenie Rady Programowej LCPR

XV Posiedzenie Rady Programowej LCPR za nami!

W dniu wczorajszym członkowie Rady Programowej spotkali się w celu podsumowania 5 lat obecnej kadencji. W spotkaniu uczestniczyli producenci, przedstawiciele instytucji, a także Poseł na Sejm Stanisław Tomczyszyn – Trzecia DROGA / PSL.

Wczorajsze spotkanie, które odbyło się w Jefferson’s Catering było niezwykle emocjonujące i wzruszające. Zostało wypowiedzianych wiele ciepłych słów, za które bardzo dziękujemy, bo dają nam moc do dalszych działań!

Posiedzenie Rady było jak zwykle okazją do wymiany doświadczeń oraz przedstawienia propozycji działania jednostki na rzecz producentów lubuskich.

Dziękujemy, że działacie z nami! ❤

Rada Programowa jest ciałem opiniotwórczo – doradczym działającym przy Lubuskim Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze. Została powołana przez Zarząd Województwa Lubuskiego Uchwałą nr 28/415/19 z dnia 10 kwietnia 2019 roku. Skład Rady został powiększony Uchwałą numer 297/4073/22 z dnia 8 listopada 2022 roku. Rada składa się z dwudziestu trzech Członków. Sześciu przedstawicieli instytucji oraz siedemnastu producentów i usługodawców oferujących produkt regionalny i lokalny.

Zdjęcia: Studio W66

#wspieramlubuskichproducentow