Lubuskie trendy na regionalne weekendy!

Lubuskie trendy na regionalne weekendy!

 

Nowy sezon, nowy projekt! Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze rozpoczyna nowe działanie pn. „Lubuskie trendy na regionalne weekendy!”.

Będzie to swoisty przewodnik dotyczący producentów i obiektów znajdujących się na terenie województwa lubuskiego, do których można przyjechać w dni wolne od pracy w terminie
od 1 maja do 30 września i spędzić miło czas (w pojedynkę, z rodziną lub we dwoje) ‒ czy to na gospodarstwie, czy w restauracji lub przy grillu w ogródku albo może zwiedzając winnice? Wszakże opcji jest tak wiele!

A jako, że majówka zbliża się wielkimi krokami, to wychodzimy Państwu naprzeciw i skupiamy się na miejscach do których można przyjechać bez wcześniejszego umawiania się (choć polecamy każdorazowo zadzwonić i upewnić się, że w danym terminie producenci będą mieli opcję poświęcić nam możliwie jak najwięcej atencji). Jesteśmy więcej niż pewni, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i będzie miał szansę skorzystać z uroków naszego województwa!

Główną ideą projektu jest promowanie lokalnych oraz regionalnych producentów i przybliżenie charakterystyki ich działalności, co pozwoli skrócić dystans pomiędzy konsumentem, a wytwórcą i pokaże, że regionalny producent jest na wyciągnięcie ręki.

Przewodnik z założenia będzie się składał z cyklu wpisów prezentowanych w formie zwięzłej i lekkiej, ale przede wszystkim merytorycznej.

Nie ma czasu do stracenia! A zatem życzymy miłego poznawania lubuskich trendów i odkrywania regionalnych producentów! 🚴‍♂️🚕Poniżej znajduje się legenda wraz z opisanymi piktogramami, które będą Państwa informować o udogodnieniach znajdujących się w danym obiekcie.
Warto się z nimi zapoznać.


👇👇👇👇


Punkt gastronomiczny

Sklep lokalny

Dla każdego

Możliwość płatności
kartą i/lub BLIKiem

Menu dla wegetarian

Zwierzęta mile widziane

Zadzwoń i zapytaj

W pojedynkę

We dwoje

Ruszaj w rejs

Pole namiotowe

Nocleg

Otwarte sezonowo

Otwarte cały sezon

Na łonie natury

Kalendarz

Godziny otwarcia

Dojazd

 

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.