Rybacka Chata🐟

sklep lokalny
punkt gastronomiczny
punkt gastronomiczny
dla każdego
możliwość płatności kartą lub BLIKiem
zwierzęta mile widziane
menu dla wegetarian

ZNAJDŹ PRODUCENTA 🔍

Adres:
Wojnowo 8,
66-120 Kargowa

„Zajmujemy się przetworzeniem ryb na wszelaki sposób, czynimy pasty, marynaty, pasztety, paprykarze, czy kiełbasę z ryb. Ponadto uruchamiamy naszą starą, kamienną wędzarnie parę razy w tygodniu, w której wędzimy w sposób tradycyjny ryby słodkowodne.”
– Właściciele

Rybacka Chata jest to manufaktura działająca już od ponad 30 lat co sprawia, że w prowadzenie działalności zaangażowało się już drugie pokolenie. Wszelkie dania oraz wyroby bazują na rybach słodkowodnych pozyskanych z lokalnego jeziora Wojnowskiego. W sezonie letnim uruchamiana zostaje smażalnia rybna, w której podawane są ryby, jakie uda się właścicielom złowić. W lokalu można nie tylko zjeść pyszny posiłek, który jest przygotowywany z miłością do produktu co wyraźnie czuć, ale również można zaopatrzyć się w przydomowym sklepiku w min. pasty, marynaty, pasztety, paprykarze, czy kiełbasę z ryb. Co więcej, można także kupić produkty od lokalnych producentów! Kto więc się zakocha w serwowanych posiłkach i żal mu wyjeżdżać, to ma możliwość zabrać cząstkę miejscowej magii do swojego domu.

FZ  ➡️ 36,5 km (ok. 32 minuty)
FG  ➡️ 105 km (ok. 1h 35 minut)*
*odległość mierzona z centrum
Zielonej Góry oraz z Gorzowa Wlkp.

Restauracja otwarta w dni:
wtorek- czwartek w godz. 10.00-19.00
piątek- sobota w godz. 10.00-20.00
niedziela w godz. 13.00-20.00

Sklep otwarty w dni:
poniedziałek – czwartek w godz. 13.00-19.00
piątek- niedziela w godz. 13.00-20.00


Restauracja
jest otwarta sezonowo, natomiast sklep jest otwarty cały rok.


Najlepiej zadzwoń i dokonaj rezerwacji! 😊

Tuż obok obiektu znajduje się piękny park po którym warto się przespacerować lub przyjechać rowerem i odpocząć na urokliwej plaży, znajdującej się nad jeziorem Wojnowskim. W Rybackiej Chacie, specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach, został utworzony mały kącik z piaskownicą, natomiast w parku plac zabaw. A ponadto w lokalu znajduje się duży wybór lodów oraz słodkości. 🙂

Tel. kontaktowy: 501 623 465 • Adres e-mail: fischnet@poczta.fm
Strona www: rybackachata.pl
Instagram: rybackachata • Facebook: rybackachata