ULOTERAPIA Pszczela Kraina Wioletta Wojtera 🐝

sklep lokalny
punkt gastronomiczny
możliwość płatności kartą lub BLIKiem
możliwość płatności kartą lub BLIKiem
zwierzęta mile widziane
punkt gastronomiczny

ZNAJDŹ PRODUCENTA 🔍

Adres:
Janowiec 57a,
67-320 Małomice

Wskazówki dojazdu:
Bardzo łatwy dojazd z nawigacją.

Każdy z odwiedzających ma możliwość degustacji produktów oraz jest częstowany lemoniadą z miodem oraz ziołami, które sam wybiera z miejscowego zielnika.

ULOTERAPIA Pszczela Kraina Wioletta Wojetra to nie jest zwykła pasieka- jest całkiem niezwykła! Jest to obiekt znajdujący się w małej miejscowości Janowiec, oddalony od dużych miast, co dodaje uroku temu miejscu. W ofercie Pszczelej Krainy znajduje się wiele dobroczynnych produktów, które są pozyskiwane z własnej pasieki, takie jak m.in: miód, pyłek pszczeli, pierzga, propolis oraz świece zrobione ze stuprocentowego wosku pszczelego. Właściciele oferują również leczenie poprzez inhalację powietrzem ulowym w domku do apiterapii. Jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają spokoju i wytchnienia.

FZ  ➡️ 58 km (ok. 50 minut)*
FG  ➡️ 164 km (ok. 1h 44 minuty)*
*odległość mierzona z centrum
Zielonej Góry oraz z Gorzowa Wlkp.

Obiekt otwarty od poniedziałku do niedzieli oraz w święto 15 sierpnia.


Godziny otwarcia: 09.00-19.00.


Najlepiej zadzwoń i się upewnij! 😊

Właścicielka Pszczelej Krainy prowadzi również wykłady w szkołach oraz w domach seniora odnośnie leczenia chorób produktami pszczelimi.
A to nie wszystko! Pani Wioletta wraz z mężem prowadzi również warsztaty na temat pszczół i ww., apiterapii. Dzieci podczas warsztatów mogą zrobić własnoręcznie świece z wosku lub z węzy pszczelej.

Tel. kontaktowy: 721 611 977
Adres e-mail: wioletta.wojtera@o2.pl
Facebook: PszczelaKraina