Emocje jeszcze nie opadły, ale czas podsumować Święto Produktu Regionalnego Województwa Lubuskiego!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym pierwszym wydarzeniu, poświęconemu w pełni producentowi i lubuskiemu produktowi regionalnemu. Ostatni czas poświęciliśmy na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, żeby wydarzenie wypadło jak najlepiej!
Chcieliśmy, aby każdy z niespełna 80. wystawiających się producentów czuł się jak najlepiej, a także odczuł, że to również jego święto i jego produktów.
Podczas samego wydarzenia realizowaliśmy szereg atrakcji, które mamy nadzieję przypadły Wam do gustu:
poznaliśmy także tego jednego – Ulubionego Producenta Święto Produktu Regionalnego Województwa Lubuskiego, zdobywcę Złotego Fartucha Konsumenta 2025, czyli Mąka i Cukier by Motyka
Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, dzięki, że byliście się z nami!
Organizatorzy:












