Zakład Produkcji Makaronów SULMA Sp. z o.o.

Opis

Rodzaje wytwarzanych produktów:

Producent makaronów i kaszy gryczanej, w ofercie:

 • makarony durum Sulma – dostępność wielosezonowa
 • makarony Nadodrzańskie – dostępność wielosezonowa
 • kasza gryczana – dostępność wielosezonowa

Dostępność produktów:

Sprzedaż na poziomie hurtu i półhurtu prowadzona może być bezpośrednio z zakładu.  Wyroby firmowe obecne są także w sklepach sieci Dino, Carrefour, Kaufland, Lidl. W wybranych punktach Selgros itp.

Opis działalności:

Producent makaronów i kaszy gryczanej, obecny na rynku od 1990 roku. Produkują wyroby z pszenic twardych “durum” jak i miękkich, w całym wachlarzu form i kształtów, bez dodatku konserwantów. Jako jedyni na rynku oferują też makarony z dodatkiem świeżych warzyw. Dobrze rozpoznawalna marka. Obecna także od lat na rynkach zagranicznych.

Wyroby dostępne w całym kraju jak i poza granicami. Możliwa szybka realizacja zamówień od kilku do kilkuset ton., w opakowania własne, jak i przygotowane według życzeń zamawiającego.

Oferujemy wyroby makaronowe z pszenic twardych “durum” jak i miękkich, w całym wachlarzu form i kształtów, bez dodatku konserwantów. Jako jedyni na rynku oferujemy też makarony z dodatkiem świeżych warzyw. Ponadto oferujemy kaszę gryczaną prażoną, o charakterystycznym smaku, skróconym czasie gotowania i bogatych walorach odżywczych.

W przypadku mąk z pszenic miękkich surowiec wyłącznie krajowy, zakupów dokonujemy w sprawdzonych, certyfikowanych młynach zapewniających najwyższą jakość, mąki twarde, ze względu na brak oferty krajowej, są importowane. Korzystamy z dostaw od wieloletnich już dostawców, zapewniających stałą, wysoką jakość surowca. Całość dostaw objęta jest także kontrolą laboratorium własnego i akredytowanych laboratoriów zewnętrznych.

Za swe wyroby byliśmy wielokrotnie nagradzani takimi nagrodami jak: “Nasze Dobre Lubuskie”, “Medal Europejski”, “Agro Poland”, “Top Produkt” w programie “Doceń Polskie” i inne.

Informacje

 • Nazwa : ZPM SULMA Sp. z o.o.
 • Ulica : Brzozowa 9
 • Miejscowość : 66-100 Sulechów
 • Telefon kontaktowy : 507 187 085
 • Adres e-mail : sulma@sulma.pl
 • Kategoria : inne
Strona WWW

O nas

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze
ul. Wyczółkowskiego 2
65-140 Zielona Góra
tel. +48 68 326 74 01
fax. +48 68 320 75 38
e-mail: sekretariat@lcpr.pl

Nadchodzące wydarzenia

 1. Święto Miodu

  23 sierpnia @ 12:00 - 17:00
 2. Powiatowo-Gminne Święto Plonów – Łupice – Sława

  6 września @ 09:00 - 16:00
Zmiana rozmiaru
Zmiana kontrastu